lang

System wentylacji tunelowej

Wentylacja tunelowa

składa się z dolotów powietrza, wyciągów powietrza, paneli chłodzących.

 

Doloty powietrza

Doloty powietrza w wentylacji tunelowej to duże otwory umiejscowione na jednym końcu kurnika, kurtyny, klapy lub żaluzje, które dzięki automatycznej regulacji i sterowaniu dostarczają mniejszą lub większą ilość powietrza do kurnika z zewnątrz.

 

Wyciągi powietrza

Wyciągi powietrza to wentylatory typu Master o dużej wydajności i dużym przepływie powietrza oraz niskim poborze mocy umiejscowione w przeciwległym końcu kurnika w stosunku do dolotów powietrza, mają one za zadanie przeciągnąć powietrze przez całą długość kurnika i usunąć na zewnątrz.

 

Panel chłodzący

Ten system chłodzenia opiera się na procesie parowania wody w panelach, wykonanych ze specjalnie uformowanego, impregnowanego papieru celulozowego. Wyższa temperatura i niższa wilgotność względna zapewnia lepszy efekt schłodzenia powietrza, ponieważ proces parowania jest wtedy dużo łatwiejszy. Znajdujące się w panelu precyzyjnie krzyżujące się wyżłobienia powodują, że panel charakteryzuje się wysoką efektywnością parowania i nie stanowi oporu dla przepływającego powietrza.

 

Dane kontaktowe:

Augustowo 6 k/Bydgoszczy
86-022 Dobrcz, POLSKA
Czytaj więcej
icon_rzetelna

 

 

transp