lang
Strona główna   ›   Firma   ›   O firmie

O firmie

Wyposazenie budynków inwentarskich – O firmie

Przedsiębiorstwo Wesstron, firma ze stuprocentowym kapitałem polskim obecna jest w branży produkcji mięsnej od 20 lat.

 

Wesstron posiada siedzibę w miejscowości Augustowo, niedaleko miasta Bydgoszcz, gdzie  znajduje się  zakład produkcyjny wraz z centrum logistycznym i biurem inżynierskim.


Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, systemem magazynów wysokiego składowania, kompetentną kadrą i najbardziej doświadczonymi technologami.


W procesy realizowane przez Wesstron zaangażowanych jest wiele firm i organizacji oraz ludzie, z których niemal sto osób to wieloletni pracownicy zatrudnieni w przedsiębiorstwie na stałe.


Struktura organizacyjna, kompetencje i zaangażowanie pracowników zapewniają obsługę klientów na najwyższym poziomie, począwszy od rozpoznania potrzeb, poprzez projekty technologiczne, raporty środowiskowe, projekty budowlane i realizację inwestycji.


Wesstron rozwija się nieustannie poprzez  inwestycje w nowe technologie i tworzenie własnych złożonych rozwiązań. Wszystko po to, by finalnie klienci przedsiębiorstwa produkowali  w sposób najbardziej efektywny i skuteczny, co oznacza produkcję realizowaną przy optymalnym poziomie  kosztów i dopasowaną do potrzeb rynku mięsnego.


Wesstron to silna marka,  zbudowana na solidnych fundamentach, stabilna finansowo, szanująca współpracowników i partnerów biznesowych.

 

Misja firmy:

 

Dostarczanie najbardziej efektywnych rozwiązań dla branży produkcji mięsa wieprzowego i drobiowego”

 

Dane kontaktowe:

Augustowo 6 k/Bydgoszczy
86-022 Dobrcz, POLSKA
Czytaj więcej
icon_rzetelna

 

 

transp