lang

Komputer WESS-30


komputer sterujacy

Komputer - Wess - 30 jest urządzeniem karmiącym wykorzystującym najnowszą technologię. Wyświetlacz LED 16x40, klawiatura, wydajny sterownik 32-bitowy z dodatkowym procesorem RISC, 16 wbudowanych sterowników, dwa systemy wagowe i 8 układów wejściowych są standardowym wyposażeniem. Można również podłączyć klawiaturę PC, jeżeli to koniczne. Na głównej płytce znajduję się zegar elektroniczny. Wszystko jest zabezpieczone baterią przed zanikiem zasilania.

SKRZYNIA ROZDZIELCZA

Skrzynia rozdzielcza zbudowana jest z urządzeń elektrycznych i elektronicznych, dzięki którym odbywa się bezpośrednie sterowanie zespołem elementów automatyki.

ALARM

Alarm to urządzenie, dzięki któremu zostaniemy powiadomieni o wystąpieniu awarii lub innej informacji. Sposób powiadomienia jest rozbudowany o sygnalizację dźwiękową i powiadomienie sms. Dodatkowo na wyposażeniu centrali alarmowej znajduje się zasilanie awaryjne.

ZDALNE STEROWANIE

Dzięki dołączonemu adapterowi, który umożliwia podłączenie systemu wess - 30 do komputera PC istnieje możliwość sterowania całym systemem zdalnie, poprzez urządzenia mobilne oraz bezpośrednio z komputera PC. Podczas zdalnego sterowania dostępna jest pełna funkcjonalność systemu bez ograniczeń.

ZALETY SYSTEMU:

  • system może jednocześnie sterować dwoma różnymi kuchniami,
  • można podłączyć dwa systemy wagowe,
  • można przygotować  30 mieszanek z 40 różnych składników,
  • steruje 999 zaworami karmienia,
  • zarządza 9 krzywymi karmienia,
  • oprócz żywienia, dodatkowo może być użyty do sterowania młynem lub napełniania zbiorników.
 

Dane kontaktowe:

Augustowo 6 k/Bydgoszczy
86-022 Dobrcz, POLSKA
Czytaj więcej
icon_rzetelna

 

 

transp