KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE BUDYNKÓW INWENTARSKICH

Wyposażenie budynków inwentarskich – Wesstron

Wesstron to firma działająca na rynku już od ponad 25 lat. Naszą specjalizacją jest projektowanie, budowa oraz wyposażenie budynków inwentarskich. Nieustannie śledzimy potrzeby naszych klientów, by móc na nie możliwie jak najszybciej oraz jak najtrafniej odpowiedzieć. Obecnie w zakres naszej oferty wchodzą między innymi: automatyczne systemy żywienia loch, dozowniki Fetura Nutri One i Nutri Group, wentylacja budynków inwentarskich, poidła dla drobiu, silosy paszowe, paszociągi oraz kompletne wyposażenie chlewni.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, mogą mieć Państwo pewność, że zyskują to, co najlepsze. Działamy kompleksowo. Uważnie słuchamy potrzeb naszych klientów i na ich podstawie opracowujemy zlecone projekty. Stawiamy na nowoczesność. Łączymy funkcjonalność z wygodą. Pragniemy, by wyposażony budynek inwentarski w pełni spełniał Państwa oczekiwania oraz był miejscem, w którym chowane zwierzęta zyskają najlepsze możliwe warunki.

 

Najwyższej jakości wyposażenie budynków inwentarskich

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i nieustannemu podnoszeniu swoich kwalifikacji doskonale orientujemy się w oczekiwaniach hodowców drobiu i trzody chlewnej. Oferujemy jedynie najwyższej jakości wyposażenie budynków inwentarskich, które spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i jest zgodne z obowiązującymi aktualnie wymogami prawnymi. Od wyboru odpowiednich urządzeń, systemów kanalizacji czy podawania pokarmu zależy dobrostan zwierząt. Dlatego też naszym priorytetem jest dostarczanie klientom nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, które gwarantują osiągnięcie wysokich wyników produkcyjnych. Przygotowaliśmy szeroki wybór produktów z zakresu wyposażenia ferm, znacznie usprawniających obsługę hodowli.

Oprócz tego naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące wyposażenia budynków inwentarskich, takich jak chlewnie, tuczarnie czy kurniki, zapraszamy do kontaktu.

 

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza oraz nieustanne zaangażowanie sprawiają, że możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Tym, co każdy powinien o nas wiedzieć, jest fakt, że… jesteśmy naprawdę dobrzy w tym, co robimy! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, by stanąć na wysokości zadania i fachowo wykonać każdy element. Stawiamy na innowacyjność i nowoczesność. Realizując projekty budynków inwentarskich, przykładamy olbrzymią wagę do szczegółów. Ciężko pracujemy, by osiągnąć zadowolenie każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Korzystamy z nowoczesnych systemów zarządzania, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, sięgamy jedynie po sprawdzone materiały – tylko w taki sposób możemy bez obaw zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą. W razie ewentualnych pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi, rozwiejemy ewentualne wątpliwości oraz – w razie potrzeb – pomożemy przy wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań. Gwarantujemy utrzymanie wysokiego poziomu nie tylko w zakresie realizowanych zleceń, ale także na każdym etapie współpracy. Zapraszamy!

Co oferujemy?

Budowa i wyposażenie chlewni
Budowa i wyposażenie chlewni

W zakres naszych usług wchodzi budowa i wyposażenie nowoczesnych chlewni do hodowli świń. Działamy precyzyjnie, w oparciu o Państwa wytyczne

Czytaj dalej
Jak wyposażyć kurnik? – wyposażenie ferm i kurników
Jak wyposażyć kurnik? – wyposażenie ferm i kurników

Pierwsze pytanie, jakie zadają sobie producenci drobiu, brzmi „jak wyposażyć kurnik”? Wyposażenie kurników obejmuje m.in. automatyczne karmidła, poidła, systemy wentylacji,

Czytaj dalej
Projekty budynków inwentarskich
Projekty budynków inwentarskich

Podstawą udanej realizacji każdego obiektu jest odpowiednio przygotowany projekt. Wiemy, jak istotne jest wnikliwe i szczegółowe zaplanowanie każdego elementu. Wykonujemy

Czytaj dalej
System zarządzania Fetura
System zarządzania Fetura

Systemy zarządzania Fetura pozwalają nie tylko zmniejszyć nakłady pracy niezbędne do kontrolowania i organizacji hodowli, ale także ograniczyć koszty produkcyjne. Wdrożenie rozwiązań

Czytaj dalej

Potrzebujesz projekt technologiczny?

AKTUALNOŚCI

Rekomendacje

Jan N.

Hodowca trzody chlewnej,

“Ogromnym udogodnieniem dla klientów jest pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania z oferty”

Piotr K.

Projektant budowlany,

“Pracownicy firmy Wesstron posiadają olbrzymią wiedzę z zakresu hodowli trzody chlewnej, popartą praktycznym doświadczeniem”

Andrzej N.

Dyrektor Zarządzający Gr. Prod. Wielkopolanka,

“Po każdym względem fachowość, terminowość i jakość wykonania na najwyższym poziomie”