wPIS 1 - EKO-dictum. Oczyszczalnia powietrza.
Przedstawiamy Państwu nasz najnowszy produkt, który zmieni postrzeganie hodowli trzody chlewnej!
EKO-dictum – biologiczna oczyszczalnia powietrza w budynkach inwentarskich.

Od ponad 25 lat zajmujemy się rozwojem wsi oraz wspieramy hodowlę trzody chlewnej w Polsce i za granicą.
Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które pomagają rolnikom w rozwoju i implementacji najnowszych trendów na swoich gospodarstwach.
Jako jedyni w Polsce jesteśmy producentem biologicznej oczyszczalni powietrza, która usuwa substancje odorotwórcze, amoniak i pyły z powietrza wydobywającego się z chlewni.
Polskie wsie stają się coraz bardziej zurbanizowane, ponieważ ludność z miasta migruje na tereny pozamiejskie. Nie trudno zauważyć, że coraz częściej powstają osiedla mieszkalne w sąsiedztwie pól uprawnych oraz gospodarstw rolnych.
Hodowcy chcący rozwijać swoje gospodarstwa planują inwestycje związane z hodowlą trzody chlewnej oraz stawianiem nowych budynków inwentarskich.
Znaleźliśmy rozwiązanie, które pomoże rolnikom rozwijać swoje gospodarstwo oraz osobom, które chcą zamieszkać bliżej natury.
Kominy wentylacyjne
« 1 z 5 »
Tym rozwiązaniem staje się wyprodukowana przez firmę Wesstron oczyszczalnia powietrza EKO-dictum.
Stosowanie tego rodzaju filtracji powietrza pozwala fermom oczyszczać powietrze wentylacyjne, co skutecznie przekłada się na zmniejszenie dokuczliwych substancji w sąsiedztwie.
Zastosowanie oczyszczani powietrza wpływa na redukcję amoniaku do 85%, pyłów do 95% oraz do 97% usunięcie gazów odorotwórczych (krezol).
Przekonał się o tym Pan Bartłomiej – właściciel tuczarni na ok. 1400 szt. tuczu.

Zapraszamy do kontaktu:
info@wesstron.pl
+48 52 364 96 07