O firmie

Przedsiębiorstwo Wesstron, firma ze stuprocentowym kapitałem polskim obecna jest w branży produkcji mięsnej od 20 lat

Wesstron posiada siedzibę w miejscowości Augustowo, niedaleko miasta Bydgoszcz, gdzie  znajduje się  zakład produkcyjny wraz z centrum logistycznym i biurem inżynierskim.

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, systemem magazynów wysokiego składowania, kompetentną kadrą i najbardziej doświadczonymi technologami.

W procesy realizowane przez Wesstron zaangażowanych jest wiele firm i organizacji oraz ludzie, z których niemal sto osób to wieloletni pracownicy zatrudnieni w przedsiębiorstwie na stałe.

Struktura organizacyjna, kompetencje i zaangażowanie pracowników zapewniają obsługę klientów na najwyższym poziomie, począwszy od rozpoznania potrzeb, poprzez projekty technologiczne, raporty środowiskowe, projekty budowlane i realizację inwestycji.

Wesstron rozwija się nieustannie poprzez  inwestycje w nowe technologie i tworzenie własnych złożonych rozwiązań. Wszystko po to, by finalnie klienci przedsiębiorstwa produkowali  w sposób najbardziej efektywny i skuteczny, co oznacza produkcję realizowaną przy optymalnym poziomie  kosztów i dopasowaną do potrzeb rynku mięsnego.

Wesstron to silna marka,  zbudowana na solidnych fundamentach, stabilna finansowo, szanująca współpracowników i partnerów biznesowych.

Misja firmy

„ Dostarczanie najbardziej efektywnych rozwiązań dla branży produkcji mięsa wieprzowego i drobiowego”

Produkcja

W 1996 roku nasza firma rozpoczeła swoją działalność na rynku polskim jako firma handlowa
Po kilku latach, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie nabyte podczas współpracy z szerokim gronem polskich i zagranicznych klientów,  otworzyliśmy własny zakład produkcyjny.

Wykorzystując najnowsze technologie produkujemy:

  • elementy wykonane z metalu, ocynkowane ogniowo oraz ze stali nierdzewnej, elementy wygrodzeń, mocowań, systemu wentylacji,
  • produkujemy karmniki dla zwierząt hodowlanych, kominy wentylacyjne, budki dla prosiąt i inne elementy wykonane z tworzywa sztucznego,
  • produkujemy klimakomputery, rozszerzenia mocy, alarmy, czujniki temperatur, wagi pod silosy i inne podzespoły elektroniczne.