Klientom oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także serwis wyposażenia do hodowli trzody chlewnej oraz hal do chowu drobiu. Służymy profesjonalnym wsparciem technicznym – podejmujemy się naprawy uszkodzonych urządzeń grzewczych, wentylatorów, automatycznych karmideł i poideł oraz wielu innych elementów wyposażenia budynków inwentarskich. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszego wysoko wykwalifikowanego serwisu właścicieli hodowli drobiu i trzody chlewnej, którzy zmagają się z awariami urządzeń w swoich gospodarstwach. Zapewniamy solidne i terminowe wykonanie naprawy.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu?

Nasz priorytet to dostarczenie klientom usług najwyższej jakości. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ogromne znaczenie ma prawidłowa praca urządzeń w chlewni, tuczarni czy halach do chowu drobiu. Utrzymanie właściwych warunków mikroklimatycznych nie jest możliwe bez właściwego działania systemów wentylacji i ogrzewania. Awaria może spowodować zastój produkcji i skutkować stratami finansowymi oraz obniżyć dobrostan zwierząt. Z tego powodu zapewniamy szybkie i sprawne działanie – gwarantujemy, że usuniemy usterkę jak najszybciej tylko jest to możliwe.

Naprawami, serwisem oraz konserwacją zajmują się u nas fachowcy o wieloletnim doświadczeniu, szerokiej wiedzy i wysokich kwalifikacjach. Po przeprowadzeniu drobiazgowej analizy uszkodzonego sprzętu i zdiagnozowaniu problemu natychmiast przystępują do usunięcia awarii. Dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu, dostępowi do części zamiennych oraz stosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie bardzo szybko naprawić uszkodzone wyposażenie ferm, kurników, chlewni, tuczarni czy innych obiektów.

 

Formularz serwisowy

W celu skorzystania z naszego serwisu należy wypełnić znajdujący się poniższy formularz. Oprócz podania danych kontaktowych konieczne jest opisanie awarii. Prosimy o możliwe najdokładniejsze przedstawienie tej kwestii – pozwoli nam to bowiem podjąć skuteczne działania i możliwie najszybciej usunąć powstałą usterkę.