Pierwsze pytanie, jakie zadają sobie producenci drobiu, brzmi „jak wyposażyć kurnik”? Wyposażenie kurników obejmuje m.in. automatyczne karmidła, poidła, systemy wentylacji, ogrzewania i chłodzenia, a także automatyczne gniazda dla ptaków. Nie może też zabraknąć właściwego oświetlenia. Odpowiedź na pytanie „jak wyposażyć kurnik” wcale nie jest oczywista. Dlatego właśnie warto skorzystać z pomocy specjalistów z firmy Wesstron.

Doskonale znamy potrzeby hodowców drobiu i stosujemy innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić komfortowe, optymalne warunki dla przebywających w budynku ptaków. Jeśli zastanawiają się Państwo, jak wyposażyć kurnik, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy specjalistycznych porad w tym zakresie. Realizujemy zlecenia na wyposażenie kurników na potrzeby hodowli kurcząt brojlerów, kur, indyków i gęsi. Oferujemy m.in. automatyczne systemy żywienia dla brojlerów, nowoczesne poidła, karmidła oraz wiele innych urządzeń i akcesoriów przeznaczonych do kurników.

 

Jak zbudować kurnik?

Jeśli zastanawiają się Państwo, jak zbudować kurnik, by zapewnić hodowli optymalne warunki środowiskowe i zdrowotno-sanitarne, zachęcamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie zarówno w projektowaniu, jak i budowie kurników. Podczas realizacji zlecenia dostosowujemy poszczególne rozwiązania do potrzeb hodowli i indywidualnych wymagań klienta.

Opracowujemy zaawansowane technologicznie systemy karmienia i pojenia, wentylacji, ogrzewania i chłodzenia, mając na celu stworzenie ptactwu właściwego mikroklimatu. Ma to ogromny wpływ na rozwój zwierząt, a tym samym wyniki produkcyjne oraz wysokość kosztów związanych z utrzymaniem hodowli – nieodpowiednia temperatura czy poziom wilgotności w kurniku sprzyja występowaniu problemów zdrowotnych. Gwarantujemy, że podczas budowy kurnika i doboru poszczególnych materiałów mamy na względzie zapewnienie optymalnych warunków klimatycznych. Jednocześnie dbamy również o to, by obiekt był łatwy w utrzymaniu, dlatego nie wahamy się sięgać po innowacyjne rozwiązania podnoszące komfort użytkowania budynku.

Wiemy, jak zbudować kurnik, by zapewnić najwyższą funkcjonalność obiektu, a jednocześnie zagwarantować bezpieczeństwo ptactwu oraz obsługującym je osobom. Wykonane przez nas kurniki odznaczają się solidnością konstrukcji i przemyślanymi technologiami.

 

Wyposażenie ferm

Kolejnym obszarem naszej działalności jest wyposażenie ferm. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku kurników, również całe fermy znacznie różnią się wyglądem od tych, które spotkać można było jeszcze kilkanaście czy kilka lat temu. Wiemy, jak duży wpływ na podniesienie efektywności fermy ma technologia, dlatego chcąc ułatwić Państwu pracę, wprowadziliśmy do oferty systemy zdalnego monitorowania. Jest to rozwiązanie, które pozwoli zmniejszyć nakłady pracy i sprawi, że cała produkcja będzie przebiegać sprawniej. Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom w zakresie wyposażenia ferm są one bardzo nowoczesne, a zwierzęta znajdują się w przyjaznym dla siebie otoczeniu. Efektem jest wyraźny wzrost wyników produkcyjnych u naszych klientów. Podczas wyboru poszczególnych rozwiązań pamiętajmy, że wybrany sprzęt będzie używany przez wiele lat, dlatego warto postawić na najwyższą jakość produktów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na kolejnych zakładkach naszej strony. Oferta została podzielona na tematyczne kategorie, by ułatwić znalezienie interesujących Państwa informacji.

Stada rodzicielskie
Gęsi i Kaczki
Wyposażenie dodatkowe