W zakres naszych usług wchodzi budowa i wyposażenie nowoczesnych chlewni do hodowli świń. Działamy precyzyjnie, w oparciu o Państwa wytyczne oraz własne doświadczenie tworząc obiekty w pełni dostosowane do potrzeb trzody chlewnej. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, które są zarówno funkcjonalne i wygodne, jak również solidne i wytrzymałe, dzięki czemu z pewnością niezawodnie posłużą przez wiele lat. Działamy kompleksowo, zapewniając klientom pełne wyposażenie – od drzwi inwentarskich poprzez karmniki dla trzody chlewnej, wygrodzenia, dokarmiacze, budki, systemy pojenia itp. Oferta obejmuje także elementy do stworzenia sektorów krycia i porodu, odchowalni, tuczarni oraz chlewni dla loch prośnych i knurów. Podejmujemy się także budowy chlewni na rusztach!

 

Jakie elementy wyposażenia chlewni oferujemy?

W ofercie firmy Wesstron znajdą Państwo automatyczne systemy wyposażenia chlewni, a także produkty niezbędne w poszczególnych pomieszczeniach, takich jak porodówka, odchowalnia czy tuczarnia. Nasz asortyment obejmuje:

  • zarządzanie fermą – FETURA CLOUD,
  • kojce indywidualne i grupowe własnej produkcji,
  • kojce dla loch prośnych,
  • kojce i jarzma porodowe,
  • poidła i karmniki,
  • elektroniczne dozowniki Fetura,
  • systemy wentylacji, chłodzenia i ogrzewania,
  • wyposażenie dodatkowe chlewni, takie jak okna, drzwi itp.

Zachęcamy do odwiedzenia poszczególnych kategorii, na których szczegółowo omawiamy naszą ofertę, a jeśli będą mieć Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu.

 

Budowa chlewni do hodowli świń

Podejmujemy się budowy chlewni różnej wielkości, dostosowanych do liczebności stada i potrzeb trzody chlewnej/zwierząt oraz preferencji klienta. Postawione przez nas obiekty spełniają wszystkie normy budowlane, higieniczno-sanitarne i wymogi technologii chowu i hodowli trzody chlewnej. Nowoczesna chlewnia zapewnia wysokie wyniki produkcyjne. Wyposażona w zaawansowane systemy ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i kanalizacji gwarantuje zwierzętom optymalne warunki środowiskowe, co ma ogromne znaczenie dla ich zdrowotności oraz efektywności produkcji. Co więcej, jest łatwa w utrzymaniu czystości i konserwacji.

Podczas budowy chlewni do hodowli świń stawiamy na innowacyjne rozwiązania, by zapewnić jak największą funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń budynku oraz zagwarantować komfort zwierzętom i pracownikom. Wykorzystujemy materiały budowlane najwyższej jakości, co przekłada się na solidność konstrukcji budynku. Poszczególne etapy prac budowlanych prowadzimy w porozumieniu z klientem, aby dostosować obiekt do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom naszych pracowników możemy zagwarantować, że zbudowane przez nas chlewnie posłużą Państwu wiele lat – odznaczają się solidnością, wytrzymałością i trwałością konstrukcji. W ramach naszych usług zajmujemy się również budową budynków inwentarskich pod klucz – usługa obejmuje uzyskanie odpowiednich pozwoleń, zaplanowanie budżetu i kosztorysu, budowę i wyposażenie obiektu.

Jeśli są Państwo zainteresowani kosztem budowy chlewni na 1000 lub 2000 sztuk zwierząt, prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących budowy nowoczesnych chlewni do hodowli świń oraz ich wyposażenia.

Krycie

Lochy prośne
Porodówka
Odchowalnia
Tuczarnia
Karmienie i pojenie
Wyposażenie dodatkowe