W zakres naszych usług wchodzi budowa i wyposażenie nowoczesnych chlewni do hodowli świń. Działamy precyzyjnie, w oparciu o Państwa wytyczne oraz własne doświadczenie, tworząc obiekty w pełni dostosowane do potrzeb trzody chlewnej. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, które są zarówno funkcjonalne i wygodne, jak również solidne i wytrzymałe, dzięki czemu z pewnością niezawodnie posłużą przez wiele lat. Działamy kompleksowo, zapewniając klientom pełne wyposażenie – od drzwi inwentarskich, poprzez karmniki dla trzody chlewnej, wygrodzenia, dokarmiacze, budki i wiele, wiele więcej. Oferta obejmuje także elementy do stworzenia sektorów krycia i porodu, odchowalni, tuczarni oraz chlewni dla loch prośnych i knurów. Podejmujemy się także budowy chlewni na rusztach!

Karmienie na mokro

Żywienie na mokro to metoda karmienia świń z wykorzystaniem odpadów spożywczych. Nasz asortyment obejmuje nowoczesne karmniki dla trzody chlewnej dostosowane do karmienia na mokro. Oferowane tuczarnie zostały wyposażone w system ogrzewania oraz systemy wentylacji, dzięki czemu zwierzęta zyskają optymalne warunki pod względem klimatycznym oraz higienicznym. Posiadamy także profesjonalne dokarmiacze dla prosiąt!
W razie wątpliwości lub pytań – zachęcamy do kontaktu. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo poznać szczegóły naszego działania, termin realizacji czy koszt budowy chlewni na 1000 czy 2000 sztuk – nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszystkie, nurtujące pytania. Serdecznie zapraszamy!

Lochy prośne
Porodówka
Odchowalnia
Karmienie i pojenie
Wyposażenie dodatkowe