Głównym celem wychowu kurcząt ras mięsnych jest przygotowanie ptaków do składania jak największej liczby pełnowartościowych jaj wylęgowych. Natomiast celem chowu kur i kogutów stad reprodukcyjnych jest uzyskanie dużej liczby pełnowartościowych biologicznie jaj wylęgowych, gwarantujących dobrą jakość piskląt. Dlatego w okresie odchowu i reprodukcji należy zapewnić ptakom stad rodzicielskich najlepsze warunki środowiskowe, żywieniowe i higieniczne.

 

Gniazda dla kur

Gniazda automatyczne z centralną taśmą do zbioru jaj to nowoczesne urządzenia zapewniające bezpieczny i szybki transport jaj poza pomieszczenie produkcyjne.  Pozwala to producentowi znacząco ograniczyć koszty pracy i uzyskać produkt o bardzo wysokiej jakości, bez zabrudzeń i tzw. „stłuczek”. Automatyczne gniazda dla kur Nesto, oferowane przez naszą firmę wykonane są z odpornej na korozję stali ocynkowanej oraz z wodoodpornej sklejki. Podłoga gniazda jest pokryta matą wyściółkową, po której jajko może bezpiecznie stoczyć się na taśmę. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi dźwigniowemu zamykającemu otwór gniazda, możliwe jest delikatne wyjmowanie kur z gniazd. Zaletą automatycznych gniazd dla kur jest również ich łatwe utrzymanie. Gniazda są łatwe w montażu, czyszczeniu i konserwacji.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji o oferowanych przez naszą firmę systemach stad rodzicielskich oraz gniazdach dla kur.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? POBIERZ PLIKI DODATKOWE: