Zarządzanie systemem może odbywać się w chlewni, w biurze lub zdalnie z każdego miejsca na świecie, za pomocą internetu z poziomu smartfona lub tabletu.

Automatyczne dozowniki paszy – system Fetura Cloud

Przychody z prowadzenia fermy świń zaczynają się od lochy. Okres ciąży i laktacji loch jest najważniejszym okresem w hodowli. Częste zadawanie paszy w małych porcjach pokarmu minimalizuje straty paszy. Dozowniki poprawiają kondycję lochy oraz ilość produkowanego mleka poprzez podawanie kilku posiłków dziennie, co jest związane ze wzrostem dziennego zapotrzebowania na pokarm. Dane dotyczące spożywanego pokarmu przez Twoją lochę są na bieżąco analizowane, a na podstawie zebranych danych tworzone są raporty żywieniowe. Główną zaletą jest eliminacja czynnika ludzkiego przy dystrybucji pokarmu. Urządzenie działa bezprzewodowo. Istnieje duża możliwość konfiguracji systemu oraz dopasowanie do potrzeb klienta. Monitorowanie stanu lochy przez 24 godziny na dobę. Nowoczesne rozwiązanie do optymalizacji kosztów produkcyjnych.

Stacja selekcyjno – ważąca dla tuczników

Urządzenie służące do ważenia, kontroli przyrostów i selekcjonowania tuczników wg wagi. Stosowane w tuczarniach od 25kg do 150kg masy zwierzęcia. Zakres sortowania do 2 kg. Klatka posiada 3 wyjścia: pierwsze na lewo-lepsza pasza, drugie na prawo pasza standardowa, trzecie-środkowe wyjścia ekspedycyjne do sprzedaży. Klatka separacyjna umożliwia prognozowanie i planowanie sprzedaży. Urządzenie wchodzi w skład systemu Wesstron Fetura Cloud, umożliwiającego zarządzanie oraz pełny monitoring fermy.