Wesstron jako dostawca kompleksowych rozwiązań na tuczarnie rozumie potrzeby klienta. Najważniejszą z nich jest optymalizacja tuczu świń polegająca na maksymalnym skróceniu czasu tuczu oraz zminimalizowaniu poniesionych kosztów produkcyjnych. W związku z tym w Naszej ofercie przedstawiamy różnego rodzaju rozwiązania dotyczące systemu karmienia oraz utrzymania trzody charakteryzujące się ergonomią, wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością.

Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas wykonywania różnych projektów na terenie całej Europy pozwoliły stworzyć kilka wariantów utrzymania zwierząt w zależności od potrzeb klienta. W związku z dbałością o dobrostan i zdrowotność zwierząt stosujemy ruszty betonowe. Oferowane przez nas tuczarnie są wyposażone w system ogrzewania oraz systemy wentylacji, dzięki czemu zwierzęta zyskują optymalne warunki pod względem klimatycznym oraz higienicznym

 

Jakie karmniki dla trzody chlewnej oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo karmniki dla trzody chlewnej. Proponujemy automaty paszowe tubowe i skrzyniowe dla tuczników o wadze 15-120 kg oraz karmiki skrzyniowe. Automat tubowy Multimat przeznaczony jest do podawania paszy papkowej w chlewniach wyposażonych w automatyczne systemy zadawania paszy oraz w obiektach z zasypem ręcznym. Automat skrzyniowy sprawdza się w przypadku paszy w postaci sypkiej lub granulowanej. Zasada działania automatów paszowych polega na samoczynnym opadaniu paszy ze zbiornika do koryta. Posiadamy także profesjonalne dokarmiacze dla prosiąt. Znajdujące się w naszym asortymencie karmniki dla trzody chlewnej to urządzenia niezawodne, funkcjonalne i trwałe. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom produkcja trzody jest łatwiejsza i wymaga mniejszego nakładu pracy. Karmniki dla trzody chlewnej pozwalają zmniejszyć zużycie paszy, a jednocześnie umożliwiają zwierzętom właściwy rozwój.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? POBIERZ PLIKI DODATKOWE: