Wesstron po za standardowym wyposażeniem posiada szeroka gamę produktów mających zastosowanie w budynkach inwentarskich. Produkowane przez Firmę WESSTRON drzwi inwentarskie to proste i trwałe rozwiązanie stosowane w nowoczesnych budynkach inwentarskich. Konstrukcja skrzydła wykonana ze spawanych, zamkniętych ceowników,  wypełniona profilem PCV o grubości 3,5 cm, zapewnia doskonałą sztywność drzwi. Skrzydło montowane jest do ościeżnicy za pomocą trzech stabilnych i regulowanych zawiasów z listwami mocującymi. Wszystkie elementy drzwi wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Nasze drzwi inwentarskie dostępne są w kilku wersjach – drzwi pełnych, drzwi z oknem oraz drzwi z otworem i zasuwą. Produkujemy drzwi zarówno lewe, jak i prawe.

 

Okna inwentarskie

Okna inwentarskie wykorzystywane są w budynkach inwentarskich, takich jak np. chlewnie, tuczarnie czy kurniki. Okna te są wytrzymałe i mają możliwość uchylenia, co zwiększa cyrkulację powietrza w budynku. Oferowane przez nas okna inwentarskie wykonane są z PVC i mają podwójne szyby, dzięki czemu są odporne na zmiany wilgotności powietrza, przebarwienia, a także na zmiany kwaśne środowisko biochemiczne występujące w budynkach inwentarskich. Nasze okna inwentarskie są łatwe w montażu i nie wymagają przeprowadzania zabiegów konserwacyjnych, takich jak np. malowanie.

 

Ruszty betonowe

Do wyposażenia dodatkowego zaliczymy ruszty betonowe. Stosowanie podłóg rusztowych zwiększa też czystość kojców, zmniejsza poziom wilgotności, zapobiega rozwojowi drobnoustrojów chorobotwórczych czy pasożytów. Dodatkowo system rusztowy umożliwia  łatwą i skuteczną dezynfekcje, co zapewnia wysoki standard higieniczny.

 

Systemy do odprowadzania nieczystości

Kolejnym warunkiem utrzymania higieny w budynkach inwentarskich jest sprawne odprowadzanie odchodów zwierzęcych oraz wody zastosowanej  do utrzymania pomieszczeń w czystości. System kanalizacyjny firmy Wesstron jest prostym, skutecznym a zarazem bezpiecznym dla środowiska systemem, służącym do usuwania gnojowicy z  chlewni bezściółkowych.

 

W Naszej ofercie posiadamy również elektroniczne wagi inwentarzowe, systemy namaczania, oświetlenia oraz paszowozy.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? POBIERZ PLIKI DODATKOWE: