Wesstron po za standardowym wyposażeniem posiada szeroka gamę produktów mających zastosowanie w budynkach inwentarskich. Produkowane przez Firmę WESSTRON drzwi inwentarskie to proste i trwałe rozwiązanie stosowane w nowoczesnych budynkach inwentarskich. Konstrukcja skrzydła wykonana ze spawanych, zamkniętych ceowników,  wypełniona profilem PCV o grubości 3,5 cm, zapewnia doskonałą sztywność drzwi. Skrzydło montowane jest do ościeżnicy za pomocą trzech stabilnych i regulowanych zawiasów z listwami mocującymi. Wszystkie elementy drzwi wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.

Oferowane przez Nas okna wykonane są z PVC, świetnie nadają się do pomieszczeń budynków znajdujących się w trudnych warunkach atmosferycznych.

Do wyposażenia dodatkowego zaliczymy ruszty betonowe. Stosowanie podłóg rusztowych zwiększa też czystość kojców, zmniejsza poziom wilgotności, zapobiega rozwojowi drobnoustrojów chorobotwórczych czy pasożytów. Dodatkowo system rusztowy umożliwia  łatwą i skuteczną dezynfekcje, co zapewnia wysoki standard higieniczny.

Kolejnym warunkiem utrzymania higieny w budynkach inwentarskich jest sprawne odprowadzanie odchodów zwierzęcych oraz wody zastosowanej  do utrzymania pomieszczeń w czystości. System kanalizacyjny firmy Wesstron jest prostym, skutecznym a zarazem bezpiecznym dla środowiska systemem, służącym do usuwania gnojowicy z  chlewni bezściółkowych.

 

W Naszej ofercie posiadamy również elektroniczne wagi inwentarzowe, systemy namaczania, oświetlenia oraz paszowozy.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? POBIERZ PLIKI DODATKOWE: